Tanie pokoje nad morzem

Zielony Dom – pokoje nad morzem


Zielony Dom oferuje tanie noclegi w Krynicy Morskiej. Atrakcyjne położenie 70 metrów od Zalewu Wiślanego i 500 metrów od morza gwarantuje niezapomniany pobyt w przystępnej cenie. O nadmorski klimat zadba pobliska latarnia morska, która została zbudowana 120 lat temu. Warto wspomnieć również o atrakcjach jakie czekają na turystów przy porcie m.in. park linowy, lunapark, tor kartingowy. Dla turystów preferujących piesze wycieczki czekają piękne okoliczności przyrody. Teren Krynicy Morskiej jest bowiem objęty Parkiem Krajobrazowym Mierzeja Wiślana. Znajduje się tu również rezerwat przyrody Buki Mierzei Wiślanej.

Szukasz wolnych pokoi nad morzem? Zapraszamy do naszego ośrodka. Dysponujemy 22 pokojami 2 i 3  osobowymi.

Wszystkie pokoje wyposażone są w:
• łazienkę z kabiną prysznicową i toaletą.
• kącik kuchenny wyposażony w lodówkę
• mikrofalówkę
• podstawowy sprzęt kuchenny
• telewizor

Oferując tanie kwatery nad morzem stawiamy na wygodę naszych wczasowiczów. Na terenie ośrodka znajdują się plac zabaw przeznaczony dla naszych mniejszych gości. Dbając o bezpieczeństwo własności goszczących nas turystów teren ośrodka jest chroniony. Zapewniamy również parking dostosowany do liczby pokoi. Dla amatorów grilla za domem jest wyznaczone specjalne miejsce.

Nocleg w Krynicy Morskiej w naszym ośrodku to niewygórowana cena i moc atrakcji. 7-dniowy pobyt w pokoju 2-3 osobowym z łazienką kosztuje 450 zł. Przyjeżdżając do Zielonego Domu z dzieckiem, które nie skończyło jeszcze 5 lat, jego pobyt będzie bezpłatny.

Poszukujesz taniego noclegu nad morzem? Nasze pokoje są dla Ciebie otwarte.